Puncte de contact

9 februarie 2015

Puncte de contact

Ambasada Poloniei la Chisinau, Punct de contact NATO în R. Moldova
str. Grenoble, nr. 126 A
MD-2019 Chişinău
Tel. (+373 22) 28 59 50; 28 59 60; 28 59 70
Fax (+373 22) 28 90 00
e-mail: kiszyniow.amb.sekretariat@msz.gov.pl

 

Ministerul Afacerilor Externe și Integrării Europene al R. Moldova
Direcția Generală pentru Cooperare Multilaterală
Secția NATO și cooperare politco-militară
Tel: +373 22 578 248/328
email: dcm@mfa.md

'harta centre nato

 

                                                               Puncte de Contact
                                                                    Universităţi

Numele/Prenumele Funcţia Nr tel/Fax Email
Cahul Ponomariov Vitalie 069708107 Vitalie.Ponomariov@gmail.com
Andrei Popa Rector 37329922481F:(373-299)247-52 4andreipopa@gmail.com
Cornea Andrei Prorector cornea.andrei@gmail.com
Danilceac Oleg Prorector 069735050 odanilceac@yahoo.com
Bălţi Valentina Topalo Biblioteca 079647169 valeandrew@gmail.com
Elena Harconita Biblioteca 069062254 eharconita@gmail.comelena.harconita@mail.ru
Gheorghe Popa rector (231)52340067-43 30 60F:0231–52439 rectorat.usb@gmail.com
Priţcan Valentina
Comrat Arikova Zinaida Anticamera rector 029824345 kdu_91@mail.ru,
Fedotova Ludmila 069297667/029827905 fedotovar@mail.ru
Taraclia Maria Paslari Rector (0294) 24-9-06F: (0 294) 24-9-06 infotdumd@gmail.compaslari@inbox.ru
Serghei Tuluş contact 078693025 fuxik@abv.bg
USM Gheorghe Ciocanu Rector 37322577401F: + 373 22 24 42 48 rector@usm.md
Alexandru Solcan Decan-FRISPA 37322287112 frispa@usm.md
Valentina Teosa Contact 079681413 vteosa@yahoo.com
ULIM Andrei Galben Rector 022220029F:220028 agalben@ulim.md
Ţîcu Viorica 69875385 ticuviorica@yahoo.com
Cernencu Mihai 078401005 mcernencu@yahoo.ro
Perspectiva Kraijdan Arina 79405373 kraijdan@mail.ru
Rector +373(22) 747969F:+373(22) 747958 university@perspectiva.md
    IRIM Afanas Nicolae contact 68555037 n.afanas@yahoo.fr
Academia    Militară Natalia Albu 079555807 albunatalia@yahoo.com
Mihail Bucliş Comandant (rector) (022) 54-51-60F:(022)54-51-53 mihail.buclis@army.md

AAP
Andrei Groza Prorector 72-38-30F: 72-38-63 aap@aap.gov.mdap_groza@yahoo.com

Leave A Reply